אוקיאניה

אוקיאניה זו יבשת שסביר להניח שלא כולם מודעים לשם שלה. אנשים רגילים להחשיב את אוסטרליה בתור יבשת, אך כשהם עושים זאת הם שוכחים מאיים רבים נוספים שנמצאים ליד אוסטרליה כמו ניו זילנד, פיג’י, מיקרונזיה ועוד, שעם כל הכבוד לאוסטרליה הגדולה והמרהיבה, גם להם מגיע ציון וכבוד.

כמו כן, באוקיאניה נמצאים איים רבים ששייכים למדינות אחרת הרבה יותר רחוקות מעבר לים כמו הוואי המפורסמת של ארה”ב, אי הפסחא המסתורי של צ’ילה, פולינזיה הצרפתית ששייכת לצרפת ואפילו נציגות בריטית יש באוקיאניה: פיטקרן, שאי אפשר להגיע אליה בכלל אלא אך ורק בספינת תיירים.

אוקיאניה בעצם זה שם שמתייחס לכמה מקומות באוקיינוס השקט: פולינזיה (בה נמצאת ניו זילנד), מלנזיה ומיקרונזיה. אוקיאניה (וכך גם אוסטרליה) נחשבת היבשת הקטנה ביותר מבין היבשות מבחינת השטח.

המדריכים שלנו:

🇦🇺 אוסטרליה
🇲🇭 איי מרשל
🇸🇧 איי שלמה
🇮🇩 אינדונזיה
🇻🇺 ונואטו
🇹🇻 טובאלו
🇹🇴 טונגה
🇫🇲 מיקרונזיה

🇳🇷 נאורו
🇳🇿 ניו זילנד
🇼🇸 סמואה
🇫🇯 פיג’י
🇵🇼 פלאו
🇵🇬 פפואה גינאה החדשה
🇰🇮 קיריבטי
🗿 אי הפסחא

כתבות אחרונות על אוקיאניה:
אי הפסחא: המדריך לטיול באי המבודד ביותר בעולם
למאמר המלא >>

אי הפסחא: המדריך לטיול באי המבודד ביותר בעולם

אי הפסחא: המדריך לטיול באי המבודד ביותר בעולם שמשגע את החוקרים אי הפסחא: המדריך לטיול באי המבודד ביותר בעולם הוא מדריך מקיף שהחלטנו להקדיש לאי הכי מרתק, מיוחד, מסתורי ומדהים בעולם – אי הפסחא. אי הפסחא נמצא לו אי שם בדרום מזרח האוקיינוס השקט, ונחשב לאחד האיים המיושבים המבודדים והרחוקים ביותר בעולם – עד כמה […]